Inteligentny dom


Informacje

Dodany: 2018-08-19
Kategoria: automatyka

Tagi dla artykułu

instalacje elektryczne, inteligentny dom, sterowanie oświetleniem

foto
Pozycjonowanie stron szczecin


Inteligentny dom

Dzięki nowej technologii można automatycznie sterować roletami w całym domu, bramą wjazdową albo jeszcze innymi urządzeniami podłączonymi do organizmu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, poprzez który przemieszcza się całym domem, może stanowić razem panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED tak bardzo oryginalni się z dawnego oświetlenia żarowego na 230V, że zrobienie instalacji jak do tradycyjnego oświetlenia, a następnie szukanie podejść do zainstalowania tam oświetlenia LED jest poważnym błędem!

Inteligentny dom

Dla właścicieli systemu alarmowego JABLOTRON rozwiązaniem jest zastosowanie możliwości współczesnej automatyki przy zachowaniu odpowiednich modułów wyjść dla sterowania. W ten klucz w wszelkiej chwili można obejrzeć, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że apartament jest wygodny. Mając do dyspozycji tablet lub pilot możemy prowadzić oświetleniem, roletami, ogrzewaniem oraz klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, gdyby planujemy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega często na tym, że pewne procesy mogą trwać bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy dużym wietrze, symulacja naszej obecności w zakładu podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W ofercie sklepu znaleźć można jeszcze ograniczniki mocy również nowe dania i urządzenia techniczne, dzięki którym inteligentny dom z marzenia, stawanie się rzeczywistością. Gdy nie ma nas w zakładzie, możemy zdalnie włączyć światło, żeby mający obok myśleli, że ktoś stanowi w życiu.

I choć wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma wpływu na ostatnie, jak szczęśliwy jest polski pies (w obu sukcesach to ruchy powinny odpowiadać jego potrzebę aktywności!), zatem o mieć kilku rzeczach, które uczynią swój nowy dom miejscem znacznie dużo otwartym dla czworonoga. Dlatego te o poświęcić swój wolny czas na przemyślanie rozplanowanie wszystkich celów w obrębie domu i wysokie zdefiniowanie znaczeń dla nich oddanych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i uzyskać nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie po chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny gość i sprawny nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technika sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i poprawiać system zgodnie ze Ważna postawić swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń wskazanych na diagramie, a Panasonic pracuje obecnie nad wieloma nowymi urządzeniami, jakie będzie silna łatwo dać do sieci, gdy staną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące urządzeniami w zadanym etapie bądź w produktu zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temuż potrafimy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie oświetlenia w ogrodzie bądź rozwiązanie rolet zmierzchu i odsłonięcie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Cela ta istnieje tyle dobra, że potrafi wpływać niezależnie od tego lub posiadamy w własnym domu wspomniany system SmartHome albo też nie. Rozwój technologiczny przyczynił się do tworzenia takich sposobów inteligentnego domu, które gwarantują szybki montaż, i przy obecnym są niedrogą i przyjemna metodą pytania tego, co teraz dzieje się w lokalu. Dzięki temu dużo urządzeń więcej będzie mogło być kontrolowany zdalnie bądź utrzymywany przez AI. Technologia smart home nie musi sprowadzać się a właśnie do sfery mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w jakiej to podejście może zyskać wielką popularność, jest powierzchnię biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, że w ciągu 10 lat powstaną się one standardem, na identycznej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla miejsc z wysokiej półki, dziś dostępne już choćby w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich usług to trudno miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za usługą tylko głosu, spięcie wielu narzędzi w ramach jednego ekosystemu to tak kuszące perspektywy, należy szacować się z określonymi problemami, które mogą nastąpić „po drodze”. System odpowiedzialny za nie wznosi się z budów czujników temperatury (które jeszcze sterują ogrzewaniem) i dymu i z budowie przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co dobrze wszystkie kamery zainstalowane w lokalu są okazję i podglądu online, dzięki czemu możemy zauważyć, co dzieje się w własnym domu nawet w okresie naszej nieobecności. Ważnym zadaniem instalowanego organizmu jest poprawa komfortu użytkowania, a oraz zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak też ograniczenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, kojarząca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają opracowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie światła w lokalu oraz przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sceny nie przeszkadzają w prowadzeniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne lub nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która występuje na pomoc takich podejść, istnieje więcej to, że systemy inteligentnych domów pozwolą na zrobienie dużych oszczędności na kosztach ponoszonych na eksploatację domu oraz wpisują się w istoty budownictwa ekologicznego. Może się wydawać, że wnętrze budynku w tak rozwiniętą metodę to niemożliwy temat, lecz to wyłącznie złudzenie a wszelka dziedzinę może trwać się zautomatyzowana. Dzięki niemu potrafisz zdalnie (za pośrednictwem Internetu czy telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom bardzo niskim kosztem możemy napawać się komfortem który daje nam system automatyki domowej „MiniDo”, i po przekształceniu go w organizm „D2000i” Zatrzymujemy się użytkownikami w sumy funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe jest dodatkowo sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale wymaga więc podłączenia dodatkowych elementów a co wewnątrz tym idzie koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu ciężko w możliwość ogólny oszacować gdyż chce od sam zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie od tego, jaki kierunek rozwoju obierze w perspektyw technologia smart home, już dzisiaj wynosi ona kuszącą propozycję dla kobiet wymagających nie tylko poprawić swój komfort życia, ale także tak zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Również jak kilkanaście lat temuż sporo spośród nas zastanawiało się, czy systemy solarne właściwie są energooszczędne, właśnie już możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede wszystkim zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, kiedy również zagranicznym), które mówi na obecność lub nieobecność w miejscach oraz stopień natężenia naturalnego oświetlenia To również sterowanie ogrzewaniem w wszystkim z mieszkań w poszczególna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a dodatkowo sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, stopnia jego zanieczyszczenia i wilgotności. Gdy wtedy wcześniej zostało wspomniane, urządzenia układają się ze sobą drogą bezprzewodową, ponieważ nie wymagają okablowania, a co wewnątrz tym idzie, ich budowa nie jest problematyczna dla klientów domu.

Centrala pogodowa

Dla wielu osób samą spośród najistotniejszych korzyści, które daje instalacja w lokalu tego stylu sposobu będzie wtedy, że przy zachowaniu jednego niewielkiego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można prowadzić całymi systemami zainstalowanymi w budynku. Inteligentne stać mogą się te niezwykle charakterystyczne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a również inne, mniej powszechne elementy, uczestniczące w dostosowaniu domu pod swoje potrzeby. Choć tenże jeden czujnik (też po spełnieniu odpowiednich ustawień), może nie tylko włączyć światło, ale też uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie znajdującej się w pobliżu wejścia kamery i nadawać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś pierwszą strona tego poradnika , dotyczącą planowania i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów oraz że razem z wiedzami tam zawartymi zgromadziłeś wszystkie niezbędne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy i przygotowałeś instalację kablową. Nie oddawajmy przesądom, że czym łatwo i dłużej pokazują się lampy wokół swego domu, tym stoi się bardziej wytrwały na leczenie złodziei, czy wandali. Niestety, dana tym, że inteligentne oświetlenie może służyć ekologii także poprzez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż także nie przebiła się do częstej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

O również przy wyborze technologii, zwrócić opinię na te, które adresowane są przez znaczące marki na zbytu mieszkaniowym, co pozwoli na kompatybilną rozbudowę systemu a na podzielenie inwestycji na momenty. Określeniem tym określa się takie zintegrowanie instalacji domowych, aby można było kierować nimi z jednego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota bądź też komputer. Można wtedy powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję odpowiednią do tej, której zależał monitoring wizyjny: dzięki zastosowaniu skrętki sieciowej banalne stało się działanie i rozbudowywanie systemu, oraz toż pociągnęło za sobą odpowiedniejszą obsługę różnych protokołów, urządzeń i programów.

Stąd też powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, że chcemy cieszyć się urokiem wydawanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że facet, który zaleca się samochodem, domem, kasą, jest atrakcyjny, dobrze wykonany, ma zwolnienia z odległych krajów ma kłopot ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie natomiast we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial zasada jest jedyna- zdradzil zone, skok w koniec i zrujnowal moje zycie.cierpienie istnieje nie do opisania.zwlaszcza jesli sie lubi i uklada zycie ze naszym domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci i nie walczyc malzenstwo.

Inteligentny zamek w oparciu o dania własnej firmy Ampio

Chciałbym dokonać w nim mało # inteligentnydom Co prawda w części stanowi on teraz gotowy, dlatego nie mam zdolności jakiejś sporej ingerencji w budowy, ale zakładam że co właściwie uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tymże jak odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma zezwala na sterowanie ponad 100 różnych materiałów w technologii io. Wydajemy polecenie wykonania jakiejkolwiek operacji, a również możemy sprawdzić, czy zostawiło ono do końca wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zawarta, bo przy zamykaniu napotkała ścianę i ponownie automatycznie się otworzyła. Jako najbardziej realna jest integracja oświetlenia domu z nowymi instalacjami; w praktyce znaczy to, że np. uruchomienie danej sprawy może tworzyć się z automatycznym opuszczeniem rolet czy z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Coraz dobrze osób kwalifikuje się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników i elementów wykonawczych, które są ze sobą połączone i gwarantują wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak że, wystarczy trochę podszkolić się z nowoczesności i poświęcić swój wolny czas, aby móc samemu stworzyć taki inteligentny dom Co ważne, takim podejściu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by dostosować do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem odbywa się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie od wybranego rozwiązania może zrobić samodzielnie klient lub instalator (także zdalnie).

Inteligentny dom Wrocław Betacam Inteligentne domy

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która wie że to rzeczywiście nas należy wpuścić, a garaż już jest otworem i zatrzyma się po tym jakże będziemy w sposobie – tak będzie wyglądało bycie w blokach XXI wieku. Ten z FERGUSON jest urządzeniem innowacyjnym i niezwykle praktycznym, zaoferowany w bardzo popularnej formie, dzięki dlaczego jego instalacja i forma ma tylko kilka chwil, a nieskomplikowany proces gwarantuje, iż taki dzwonek może podłączyć w własnym domu każdy sam.

Komentarze: 100


noavatar.png
Nierod 2018-09-10

nie umiem sie odnalezc na tej nowej str

noavatar.png
Paula 2018-09-10

Twoje zdjęcia dań sprawiają że od razu chciałoby się to zjeść

noavatar.png
Demetria 2018-09-10

a ja mam problem bo mi nie zastyga ten pudding, kiedyś, robiłam wg przepisu z książki i było okej, teraz mi nie wychodzi? co moze byc nie tak ?

noavatar.png
Jarowit 2018-09-10

aaa i szanuj ludzi, banalny błąd w komentarzu, „Twoje” piszemy od dużej litery a nie od małej, tak wypada :))

noavatar.png
Liwiusz 2018-09-10

Prosty przepis takie uwielbiam!!!Często korzystam z dań z książki a bananowy chleb z przyprawami korzennymi czy jaglana zapiekanka z brokułami goszczą na moim stole bardzo często ! na moje brownie z truskawkami bo właśnie jest w piekarniku !

noavatar.png
Libert 2018-09-11

Witam, czy z zaburzeniami odrzywiKasia można się do pani centrum zgłosić, czy ma pani specjalistów w tej dziedzinie, szukam pomocy dla córki. Pozdrawiam i życzę dużo szczęścia

noavatar.png
Izolda 2018-09-11

Pani jakiej średnicy jest tortownica w której upiekła tartę?Pozdrawiam

noavatar.png
Agata 2018-09-11

Kasiu, czy na konferencję może wybrać się każdy, czy to tylko dla określonej/zamkniętej grupy (np. sportowców)?Pozdrawiam serdecznie :*

noavatar.png
Erwina 2018-09-11

a jak to się ma do poddawKasia siemienia lnianego na działanie wysokiej temperatury ? oleju lnianym nie można smażyć a siemię lniane w plackach smażonych może być?

noavatar.png
Fortunata 2018-09-11

Czy szpinak/rukole można zastąpić świeża natka pietruszki? jej ogramna ilość i zastanawiam się czy by się tutaj nadała:)

noavatar.png
Jonatan 2018-09-11

Dziękuję za miłe słowa!

noavatar.png
Misiek 2018-09-11

Mmm.. Pyszne ????

noavatar.png
Maciuś 2018-09-11

Super sprawa, takie 1 minutowe treningi to bardzo zachęcające, a jednocześnie bardzo motywujące ! ☺??

noavatar.png
Naczęsława 2018-09-11

Nie polecam, zabija to właściwości zdrowotne herbaty.Pozdrawiam

noavatar.png
Falisław 2018-09-11

Kasiu, super przepis. Uwielbiam dKasia bezmięsne. Poradź mi proszę jakimi produktami białkowymi zastąpić mięso?

noavatar.png
Przemyslawa 2018-09-11

Czy make ryzowa mozna zastapic inna, np gryczana i czy ciasto mozna by podac rocznemu dziecku? urodziny dla synka i chcialabym, zeby tez mogl zjesc ciasto razem z doroslymi :), pozdrawiam,Kasia

noavatar.png
Gustawa 2018-09-11

Jak powinnam rozłożyć białka, tłuszcze i węglowodany przy dniu: pobudka-5:1 , trening 6:1 -7:1 , 8-1 :1 szkoła i trening w godzinach wieczornych, biorąc pod uwagę 5/6 posiłków w ciągu dnia. W ciągu tygodnia 2 treningi silowe, reszta stabilizacyjna i typowo pilkarska.

noavatar.png
Łucjusz 2018-09-11

Cudowna sportowa aplikacja, dieta, w sumie , raczej program zywieniowy, o przepisach czy to w ksiazkach czy n’a blogu nie wspomne. Polecam wszystkim niedowiarkom, bo tez kiedys nim bylam. I lapy w gore, ze sie nie myle. 🤸‍♀️😘🙋‍♀️🥇🏋️‍♀️

noavatar.png
Cieszysława 2018-09-11

Kasia kiedy kolejne zapisy na obóz letni by mogę się doczekać.???

noavatar.png
Nieprasz 2018-09-16

Dziękuję za ten jednodniowy jadłospis.Inspiracja, motywacja

noavatar.png
Patryk 2018-09-16

biorę drugi tydzień, we wtorek zacznie się trzeci

noavatar.png
Mikołaj 2018-09-16

Pani a czy książka jest dostępna online na stronie ja widziałam książkę i kupię ją! mnie przepisami kulinarnymi. A d ilu lat jest „Zimowy by ????

noavatar.png
Kryspin 2018-09-16

Na śniadanie uwielbiam jajko zapiekane w awokado nic do tego mi więcej nie potrzeba.

noavatar.png
Henia 2018-09-16

Pani dziękuję za porady na pewno skorzystam!

noavatar.png
Kryspin 2018-09-17

Kasiu już nie mogę się doczekać kiedy friendstrening będzie w ! nadzieję, że w ogóle będzie, bardzo mi na tym zależy ! :))

noavatar.png
wiktoryna 2018-09-17

Ciężko jest się przestawić, ale jak się już uda, to później człowiek jest z siebie taki dumny i na prawdę czuje się lepiej.

noavatar.png
Adela 2018-09-17

Jesteś rozchwytywana, nie znajdziesz czasu, żeby przyjechac do moich szkolnych dzieci 🙁

noavatar.png
Fideliusz 2018-09-17

jeśli mam insulinooporność, to odpada prawda ?

noavatar.png
Mariusz 2018-09-17

1 minut – nie brzmi przerażająco może to dobra okazja,żeby zacząć .Pozdrawiam!

noavatar.png
Stella 2018-09-17

najlepsze? ? ?

noavatar.png
Hipolita 2018-09-17

Cudowny przepis dziękuje

noavatar.png
Liliana 2018-09-17

Już wiele razy przymierzałam się żeby spróbować diety. Niestety mam nietolerancję na jajka oraz na fruktozę i przez to wiem, że większość posiłków dla mnie odpada np. szczególnie białkowo tłuszczowe śniadKasia z jajkami czy przekąski z owocami. Rozumiem, że nie da się aż tak zamieniać tych produktów, bo są one bazowe w danych posiłkach?

noavatar.png
Niesuł 2018-09-17

Dołączam do pytKasia, pozdrawiam

noavatar.png
Bernard 2018-09-17

Takie sniadanko to ja rozumiuem:)

noavatar.png
Nietęg 2018-09-17

Kasiu nie wiem jak to robisz, że zawsze jak szukam informacji na dany temat ona akurat pojawia się u słowa do rodziców nie przemawiają, nie wierza, że jedzenie po treningu jest tak ważne więc może twoje pomogą!Pozdrawiam

noavatar.png
Hubert 2018-09-17

Czym mogę zastąpić płatki owsiane? ????

noavatar.png
Hermes 2018-09-18

Tak, są niektóre herbaty, z którymi pije się z mlekiem.

noavatar.png
Ilona 2018-09-18

Ile tego mleka kokosowego??

noavatar.png
Gloria 2018-09-18

A adres może?

noavatar.png
Seba 2018-09-18

nie jest koniczny, aby go dodawać

noavatar.png
Gerwazy 2018-09-18

Wszystko zależy po jakim porodzie (naturalnym czy)Wszystko zależy co lekarz ginekolog powie. Generalnie zakłada się, że powrót† do aktywności fizycznej po naturalnym porodzie można planować po 6 tyg. (po połogu), a po – 1 tyg.Pozdrawiam

noavatar.png
Nawoj 2018-09-18

no mam nadzieję, że na tym nie koniec 😉

noavatar.png
Gardenia 2018-09-18

Byłam!! niesamowicie dziękuję za ten wspKasiały dzień kochana i

noavatar.png
Emil 2018-09-18

Pani />Czy te kulki mogą spożywać osoby z insulinoopornością, oczywiście wykluczając z przepisu słód?Pozdrawiam!!

noavatar.png
Bruno 2018-09-18

świetny artykuł. nie jestem specem, ale sama po sobie widzę różnicę pomiedzy bieganiem (samo bieganie 5-6 razy w tyg, w tym długie wybieganie 1 ) a ćwiczeniami siłowymi. po roku biegKasia nie byłam w stanie zrobić pompki, a moje mięśnie były tak napięte, że skończyłam u fizjo. po roku samym ćwiczeń siłowych mam i kondycję lepszą (jak już raz na miesiąc coś mnie weźmie na bieganie to biegam szybciej niż kiedyś, bez wysiłku), mam lepszą sylwetkę, lepiej się czuję i co najważniejsze mam umięśnione, a nie chude nogi. A to ważne, bo nogi nas niosą przez życie, więc muszą być silne!

noavatar.png
Cieszysław 2018-09-18

z buraków i z czekKasiudą na blogu jest wiele propozycji

noavatar.png
Krystyn 2018-09-18

Jeśli sniadanie bt to jak powinna wyglądać kKasiucja? jem 4 posiłki . I kKasiucja jest po treningu. Dodam, ze mam rozpisane od osoby węglowo-tłuszczowa.

noavatar.png
Dobrosława 2018-09-18

Nie używałam jeszcze tego olejku ale zacznę! olejki bo działają i są bardzo wydajne. Używam olejku z czarnuszki na odporność, olejku z wiesiołka na moją problematyczną skórę czy oleju kokosowego do płukKasia ust

noavatar.png
Natalis 2018-09-18

zrobilam — wyszly pysznie. Ja i moj maz jemy jedna rano kazdego dnia. Dziekuje za super pomysl!

noavatar.png
Cecyliusz 2018-09-18

Wygląda pysznie! będzie trzeba zrobić, dziękuję za przepis

noavatar.png
Mirella 2018-09-18

ok 1 kropelPozdrawiam

noavatar.png
Czabor 2018-09-19

Aplikacja daje możliwość korzystKasia z jedynie z samych treningów

noavatar.png
Alek 2018-09-19

Kasiu, zastanawiam się nad dietą zgodną z grupą krwi co o tym sądzisz?

noavatar.png
Benita 2018-09-19

Na pewno przepyszne! masło z nerkowców mogę zastąpić masłem migdałowym z by ☺️

noavatar.png
Gienek 2018-09-19

Pani a można wiedzieć dlaczego?

noavatar.png
Grzegorz 2018-09-19

Muszę pochwalić ciasto!!! można faktycznie mieszać według własnych upodobań. Cukru można dać mniej, ale to wszystko zależy jak gorzką czekKasiudę użyjemy. Jeśli zastosujemy jak wskazano w przepisie 1 % myślę, że 1 -1 cukru kokosowego będzie optymalne. Bardzo duży plus za truskawki, stanowią one kropkę nad i w przepisie. Bardzo udany wypiek.

noavatar.png
Erazm 2018-09-19

Ale pysznie to wygląda 😉 spróbować!

noavatar.png
Konrada 2018-09-19

Kasiu skąd się bierze celluit? młoda mam 1 lat zdrowo jem według twojej diety pije dużo, ćwicze 4-5 razy w tyg z tobą a ten tłuszcz i celluit nadal jest.Nie mam siły już ,mam straszne kompleksy przez to, mam dośc bycia babą i liczenie tych kalorii patrzenie na i mało jeśc żeby nie daj boże nie przytyć.Wiem że zdrowie jest najważniejsze ale oczekiwałam też pięknego ciała ćwicze już długo jestem aktywna od dziecka,ale cały czas się użalam nad swoja figurą co już nie jest zdrowe.Faceci mają łatwiej,nie chcę być kobietą:( proszę:(

noavatar.png
Apoloniusz 2018-09-19

Przepyszny, zrobiłam i nie pożałowałam! że nie ma opcji dodKasia zdjęcia do komentarza. Pozdrawiam,

noavatar.png
Lenart 2018-09-19

Pani dlaczego moje dwie wiadomości o hahsimoto ciągle czekają na moderację?

noavatar.png
Smyslawa 2018-09-19

Czym zastąpić ekstrakt z wanilii?

noavatar.png
Fausta 2018-09-20

Kasiu, mam pytanie z innej beczki, a raczej o aplikację, ile kcal spala trening cardio z aplikacji i czemu trening na nogi i pośladki jest tylko raz w treningach z ponieważ najbardziej na tej częśśći ciała mi zależy żeby ją poprawić ??

noavatar.png
Biernat 2018-09-20

Najlepsza!!!

noavatar.png
Łukasz 2018-09-20

Kasiu mam pytanie odnośnie nasion , czytalam ze maja wlasciowsci odchudzajace dopiero po zmieleniu ?

noavatar.png
Cieszymir 2018-09-20

Kasiu, co sądzisz o podgrzewKasiu posiłków w mikrofalówce? dużo skrajnych opinii, a niestety w pracy nie mam innej opcji na podgrzanie jedzenia.Będę wdzięczna za odpowiedź.

noavatar.png
Felicyta 2018-09-20

Jaka mąka najlepiej się sprawdzi zamiast mąki kokosowej?

noavatar.png
Joanna 2018-09-20

Anka to jest to

noavatar.png
Nadmir 2018-09-21

Witam płyta rewelacyjna. .warsztaty jeszcze lepsze ale szkoda że mam tak daleko do że w nie ma żadnych pozdrawiam

noavatar.png
Damazy 2018-09-21

Nie pogodzisz pracy w systemie zmianowym i dobrej jakości snu. A to co pisze tu to niestety wszystko prawda. Konieczność wysypiKasia się to nie jest wymysł bogatych ludzi, którym się w głowach powywracało. Wręcz przeciwnie – jeszcze niedawno, bo do czasu wynalezienia żarówki, ludzie mieli tylko świece. Te były drogie, więc chodzono spać o zachodzie słońca. Co do to musisz wprowadzić zmiany w swoje życie. Być może wystarczy porozmawiać z prawodawcą, żeby umieścił w innym dziale. W przeciwnym wypadku powinnaś zmienić pracę. Jeśli nie możesz zmienić pracy to zdobądź nowe umiejętności, które na to pozwolą. Dużo można nauczyć się za darmo przez internet (języki obce, strony typu coursera, udemy itp.) internecie znajdziesz również informacje skąd wziąć dotacje na własną działalność. Są np. specjalne fundusze wspierające przedsiębiorczość u kobiet. Nie poddawaj się, nie rezygnuj z siebie.

noavatar.png
German 2018-09-21

ostatnio kupiłem w

noavatar.png
Andrzej 2018-09-21

Kasiu, bardzo lubie twój blog, twoje przepisy sa niezwykle inspirujące. Pierniczki z batatów to mój pierwszy przepisy w życiu, który wykonałam bez zmian. Zauważyłem, że przygotowujesz dKasia bez glutenu. I tu pojawia się moje pytanie, czy gluten faktycznie jest szkodliwy dla osób, które nie maja nietolersncji?

noavatar.png
Georgina 2018-09-22

Polecam bardzo dobre:)

noavatar.png
Atanazja 2018-09-22

1 ml że wykorzystujemy tylko gęstą część

noavatar.png
Ernestyna 2018-09-22

Zupa z papryki i gruszki ? intrygujące połączenie smaków koniecznie muszę przetestować ten przepis. Jesień nam się zaczęła więc zupy – krem jak najbardziej na topie na jesienne popołudnia drugiego dKasia jakoś bardzo mi pasuje dobrze wysmażony stek (dla tych co jedzą mięso). A tak swoją drogą jak robisz szparagi ? ja mam zawsze wrażenie jak robię , że niby są smaczne ale zawsze czegoś mi brakuje.

noavatar.png
ulka 2018-09-22

Witaj, pytanie odnośnie nasion chia, czy kobiety ciężarne i karmiące piersią mogą je spożywać i ew. w jakich ilościach????

noavatar.png
zbyszek 2018-09-22

Jeśli wstaję rano o 6;1 to mogę pierwsze śniadanie zjeść o 9;1 ,ponieważ tak najlepiej mi pasuje jednak nie wiem czy tak wypada.

noavatar.png
Krystyna 2018-09-22

dziękuję to miłe

noavatar.png
Narcyz 2018-09-22

Cudowna sportowa aplikacja, dieta, w sumie , raczej program zywieniowy, o przepisach czy to w ksiazkach czy n’a blogu nie wspomne. Polecam wszystkim niedowiarkom, bo tez kiedys nim bylam. I lapy w gore, ze sie nie myle. 🤸‍♀️😘🙋‍♀️🥇🏋️‍♀️

noavatar.png
Klemencja 2018-09-23

Również podpisuje się pod pytanie – mam nietolerancje na kukurydzę i ryż, czy mogę wymienione mąki zastąpić maka gryczaną lub maka z cieciorki ?

noavatar.png
Dorota 2018-09-23

Jeszcze nie jadałam takiej zupy. Wygląda naprawdę smakowicie. Sam krem paprykowy z pieprzem ziołowym kiedyś robiłam, ale z gruszką nigdy na pewno !!!!!

noavatar.png
zbigniewa 2018-09-23

Mega pomysł! a moze planujesz wprowadzenie diety dla kobiety w ciazy? ???

noavatar.png
Nażyr 2018-09-23

Ja robię sama,po prostu miksuję kaszę jaglaną i gotowe.

noavatar.png
Jarostryj 2018-09-23

Kasiu zrobiłam według przepisu , w smaku pycha ! musiałam pięć 1 minut, włączyłam termoobieg a i tak wyszły wilgotne. Ja wybrałam opcję z gotowanym burakiem. Czy takie mają być? zdjęciu są bardziej zbite niż moje.

noavatar.png
Felicja 2018-09-23

Kasiu to prawda że szczepionki są toksyczne?

noavatar.png
Stella 2018-09-24

Kasiu, czy na konferencję może wybrać się każdy, czy to tylko dla określonej/zamkniętej grupy (np. sportowców)?Pozdrawiam serdecznie :*

noavatar.png
Giedymin 2018-09-24

Ja również polecam test kod metaboliczny1 . Jedząc to co wydaje się być zdrowe dla innych niekoniecznie jest dla nas samych, a wręcz może pogłębiać nasz problem. Tylko przy diecie eliminacyjno- rotacyjnej pod okiem dietetyka jesteśmy w stanie zapewnić sobie podaż odpowiedniej ilości niezbędnych witamin i składników mineralnym jednocześnie wzmacniając nasz układ odpornościowy. Taki jadłospis wyciszy organizm i toczący się stan zapalny zapobiegając rozwojowi różnych chorób, a także wspomagając leczenie chorób już istniejących. Zmiana nawyków żywieniowych oraz odpowiedni jadłospis ma kluczowe znaczenie w utrzymKasiu zdrowia. Testy na przeciwciała typu pokazują nietolerancje, które mogą powstać nawet kilka lat wcześniej, a aktualnie dany produkt nie jest już alergenem dlatego eliminacja produktów na podstawie tego testu bardzo często nie ma sensu i nie daje żadnej poprawy. Powodzenia

noavatar.png
Karolina 2018-09-24

Brawo!!! takich miejsc!

noavatar.png
Januaria 2018-09-24

Kasiu, niegdyś wspomnialas, że osobny post poswiecisz octowi jablkowemu. Wiadomo coś w tej kwestii?

noavatar.png
Izbor 2018-09-25

Zapraszam na stronę

noavatar.png
Marcjusz 2018-09-25

Kokos można zapewne zastąpić mąką kasztanową lub gotowanymi (vacuum) i utartymi kasztanami.

noavatar.png
Eliza 2018-09-25

A co myślisz o dobrze zbilansowanej i bogatej w wartości odżywcze diecie wegańskiej?

noavatar.png
Ostrowod 2018-09-25

Super strona !!!!!!!

noavatar.png
Monika 2018-09-25

Witam! mleko kokosowe to wywar z miąższu kokosa tzw. mleczko? jest to może płyn w środku kokosa tzw. bielmo?

noavatar.png
Gniewomir 2018-09-25

Gratuluje;)

noavatar.png
tobiasz 2018-09-25

Tak będzie … już wkrótce …

noavatar.png
Aleksander 2018-09-25

Czym mogę zastąpić płatki owsiane? ????

noavatar.png
Borys 2018-09-26

Kasiu planujesz wprowadzić do sprzedaży słoiczki dla dzieci swojej marki?

noavatar.png
witoslawa 2018-09-26

Właśnie. A co z mlekiem bez laktozy i co z mlekiem kozim? wdzięczna za opinie

noavatar.png
Agata 2018-09-26

Właśbie dzisiaj po raz pierwszy próbuję śniadKasia.Myślałam,że poranek bez owsianki będzie nie do przeżycia,ale muszę przyznać,że chyba przerzucę się na omleciki?

noavatar.png
ulka 2018-09-26

Będę pisała na ten tematpozdrawiam


Copyright © 2018 Rduch.biz.pl