odżywkiMasz do wyboru aż 20 różnych rodzajów zajęć prowadzonych przez 10 doświadczonych instruktorów. Z radością oddajemy do Twojej dyspozycji siłownię cardio wyposażoną w orbitreki, rowery i bieżnie.

Winda z parteru podjeżdża pod sam klub na poziomie 2. Twój klub mieści się na poziomie 2 Galerii Fordon. Pamiętajcie, że uśmiech i pakiet pozytywnej energii to podstawa, więc zabierzcie je ze sobą!

Codziennie robię mnóstwo fajnych rzeczy ale najbardziej oddaję się tańczeniu. Tylko w Fitness Fordon możesz korzystać z tego bezpłatnie i bez ograniczeń. Ja nazywam się Michalina i jestem instruktorką Fitness Fordon!

Nazywam się Ilona i jestem instruktorką Fitness Fordon. Jeżeli chcesz cieszyć się fajnym ciałem to zapraszam Ciebie do Fitness Fordon! Potrafię być wulkanem energii na TBC i oazą spokoju na jodze :) Uwielbiam też poszaleć na stepie - przyjdź na POWER STEP i daj się zarazić moją miłością do choreografii!

Wpadaj na BODY BALL & Ovoball, SHAPE AntyCellulit, ABT Jędrne Pośladki, JUMPING SHAPE i TBC Max Kondycja do Fitness Fordon! :) Uwielbiam wzmacnianie i kondycję, a power na zajęciach to moje drugie imię! Moje ulubione zajęcia to takie, na których dam Ci niezły wycisk!

Po zajęciach u mnie najfajniej będziesz wyglądać bez ciuchów! CIUCHY SĄ FAJNE, ALE DOBRZE WIESZ, ŻE TO NIE SZATA. "a" RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sp. z we wskazanych w niniejszej deklaracji celach korzystania z oferty Sp. Z.

Praktykę można rozpocząć niezależnie od stopnia zaawansowania. Ashtanga Joga - jest systemem filozofii indyjskiej zajmującym się związkami pomiędzy ciałem a umysłem. Opisy zajęć w Centrum Odnowy i Rehabilitacji SPORT&SPA.

Zumba - to połączenie elementów tańca latynoskiego oraz aerobiku. Trening na trampolinach poprawia kondycję, modeluje sylwetkę i wyzwala endorfiny. Miłośnikami tej formy zajęć są zarówno kobiety jak i mężczyźni w każdym wieku.

Dzięki zastosowaniu sztangi zmiennym ciężarze, trening PUMP umożliwia dostosowanie intensywności wysiłku do indywidualnych możliwości każdego uczestnika zajęć. Daj się ponieść radości płynącej z tańca i spal w przyjemny sposób mnóstwo kalorii. Karolina, która od dziecka trenowała taniec towarzyski połączyła swoją pasję z fit stylem życia.

Zajęcia opierają się na pracy z własnym ciałem, oddechem i umysłem. Zajęcia kończą się rozciągnięciem mięśni i przyjemnym relaksem. Część aerobowa zapewni spalanie tkanki tłuszczowej, natomiast druga część ma na celu spłaszczenie i wyrzeźbienie brzucha, podniesienie i uwydatnienie pośladków.

W trakcie treningu wykorzystywane są wolne ciężary. Oprócz tego, poprzez wspólną aktywność i kontakt fizyczny z dzieckiem, wzrasta więź pomiędzy rodzicem a dzieckiem. Fit Mama - zajęcia z dziećmi to zestaw ćwiczeń wzmacniających dla kobiet pragnących wrócić do formy i upragnionej sylwetki.

Dance for fit - idealna forma aktywności dla osób, które lubią choreografię. Cellulit Stop - to zestaw ćwiczeń modelujących brzuch, pośladki, biodra i uda. Poniżej zamieszczamy szczegółowy opis dostępnych u nas zajęć.

Wszystkie zajęcia prowadzone będą przy użyciu najlepszej jakości specjalistycznego sprzętu takiego jak: stepy, maty, piłki lekarskie i gimnastyczne, taśmy oraz hantle. Zapraszamy od 4 kwietnia w każdą środę godzinie 17:30 na nowe zajęcia ZUMBA. Zapraszamy od 1 czerwca w każdą środę i piątek godzinie 17:30 na nowe zajęcia ZUMBA.


Copyright © 2018 Rduch.biz.pl